REFERENCE

Jsem velice ráda, že jsme vybrali originální kouzelnickou show, kterou jsme si všichni dostatečně užili. Michalovi mentalistické experimenty nás nenechaly spát!

JIPO car

Kouzelníka Michala Nesvedu jsme pozvali na tradiční zahradní slavnost naší Organizace Diakonie Praha, která pečuje o lidi s postižením. A bylo to skvělé! Michal předvedl parádní představení, kouzla nás všechny strhla a od hostů jsme slyšeli jen chválu. Kouzelník si také úplně přirozeně poradil i s trochu nestandardním publikem lidí s handicapem, s venkovním prostředím v zahradě a ještě navíc vše jako dobrý skutek. Prostě ideální akce na míru, děkujeme!

Diakonie Praha

Pan Nesveda byl velmi profesionální, měl všechno perfektně připravené a nám nezbylo, než valit oči. Dodnes ani netuším, jak "kouzla" realizoval. Vřele ho doporučuji každému, kdo připravuje podobnou společenskou akci. Bude zlatým hřebem vašeho programu :)

CEE Travel systems

Vystoupení pana Nesvedy bylo nádherným zpestřením našeho podnikového večírku. Nezalekl se ani tak náročného publika jakým jsou pedagogičtí a sociální pracovníci, a to je co říct. Velice děkujeme za příjemné chvíle plné humorné a vkusné zábavy.

Daneta Hradec Králové